Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Manda Yuvası 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.021 views

Manda Yuvası 2015 Filmi İzle

Ülkemizde vizyona 27 Şubat 2015’te Manda Yuvası full izle adıyla giren filmin, yönetmenliğini üstlenip ayrıca başrolünü Seray Sever ile paylaşan isim İlyas İlbey olmuştur. Daha çok tiyatro ve televizyon ekranlarından tanıdığımız bu değerli isim, Manda Yuvası adlı filmde kırsal kesimde yaşanmaya başlayan değişim sürecini, mizahla birleştirip bizlerle paylaşmaya çalışmıştır. Senaryosu Can Barslan, Atilla Atalay ve Murat Altıparmak tarafından kaleme alınan Manda Yuvası’nın konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Kastamonu’dan İstanbul’a göç eden Aşur, inşaat sektöründe çalışıp insanları dolandıran bir adamdır. Ailesiylede arası açık olan Aşur, bir gün takıldığı kahveden internet üzerinden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur. Buradan köyünü takip etmeye başlayan Aşur, bir sürprizle karşılaşıp hemen köyüne gidecektir. Konuyu daha fazla uzatmayıp, birazda bu eğlenceli eserin diğer kısımlarına değinelim. Yapımcılığını Yasemin Yalçın’ın üstlenmiş olduğu Manda Yuvası adlı filmin IMDb puanı 3,8’dir. Müziklerini Mazlum Çimen’in ele alıp bestelemiş olduğu bu eğlenceli eserin, süresi 1 saat 49 dakikadır. Manda Yuvası adlı filmde şu isimler İlyas İlbey (Aşur), Seray Sever (Sevda), Kemal Kocatürk (Pisçi Vedat), Eylem Şenkal (Semiha), Sefa Tantoğlu (Efe), Yasemin Yalçın (Deli Akile) ve Kemal Kuruçay (Beton Kudret) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle