Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Marguerite 2015 Filmi Full İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.386 views

Marguerite 2015 Filmi Full İzle
720p

2015 Fransa, Belçika ve Çek Cumhuriyeti ortak yapımı olan Marguerite izle adlı film, dünya prömiyerini aynı yıl içerisnde Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapmış ve ayrıca bu etkinlikten Nazareno Teddei Ödülü’ne layık görülmüştür. Dram türündeki Marguerite adlı eserin, yönetmenliğini “Les Corps Impatients”, “Une Avenature”, “Santör”, “A L’Origine” ve “Süperstar” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Xavier Gianoli üstlenmiştir. Senaryosu Marcia Romano ve Xavier Giannoli ikilisi tarafından ele alınan Marguerite, 1920’lerde, her türlü şakşakcısı olmasına rağmen yılmadan mücadele edip, opera sanatçısı olmaya karar veren Marguerite Dumont’un öyküsü ele alınıyor. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Olivier Delbosc ve Marc Missonnier ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Ronan Maillard ele almıştır. IMDb puanı 7,0 olan Marguerite adlı eserin süresi ise 2 saat 7 dakikadır. Başarılı yönetmen Xavier Giannoli’nin oyuncu tercihleri şu isimler Catherine Frot (Marguerite Dumont), Andre Marcon (Georges Dumont), Michel Fau (Atos Pezzini), Christa Theret (Hazel), Denis Mpunga (Madelbos), Sylvain Dieuaide (Lucien Beaumont) ve Aubert Fenoy (Kyrill Von Priest) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle