Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili 2 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

912 views

Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili 2 İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, bir dönem, büyük bir ilgi ile karşılanan The Second Best Exotic Marigold Hotel adlı filmin, devamı niteliğinde olan Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili 2 isimli filmi beğeninize sunmaktayız. 2015 ABD ve İngiltere ortak yapımı olan The Second Best Exotic Marigold Hotel adlı eserin, yönetmenliğini “Aşık Shakespeare”, “Corelli’nin Mandolini”, “Kanıt” ve “The Debt” filmlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı John Madden üstlenmiştir. Senaryosu Ol Parker tarafından kaleme alınan The Second Best Exotic Marigold Hotel, iki orta yaşlı sevgilinin sahip olduğu şirin butik otelde geçen romantik ve eğlenceli anlar konu edinip, bizlere sunuluyor. Neyse bizler bu otelde olmadığımıza göre, şimdi de bu eserin diğer kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 10 milyon dolar olan Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili 2 adlı film, gişede yaklaşık 86 milyon dolar gelir elde edip, yapımcıları olan Graham Broadbent ve Peter Czernin ikilisine bir otel daha yapmasını sağlamıştır. Müziklerini Thomas Newman’ın ele alıp bestelemiş olduğu bu eserin, IMDb puanı ise 6,7’dir. Komedi ve dram türünde olan The Second Best Exotic Marigold Hotel adlı eser, ülkemizde ise vizyona 24 Nisan 2015’te Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili 2 adıyla girip, birkaç hafta gösterimde kalmıştır. 2 saat 2 dakika süresi olan bu yapımda, şu isimler Dev Patel (Sonny Kapoor), Maggie Smith (Muriel Donnelly), Danny Mahoney (Car Valet), David Stratharin (Ty Burley), Judi Dench (Evelyn Greenslade), Richard Gere (Guy Chambers) ve Bill Nighy (Madge Hardcastle) rol alıp, gayet iyi performans sergilemişlerdir.

Bu güzel eseri kaçırmamanızı tavsiye eder ve iyi seyirler dilerim..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle