Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Marseille – Marsilya 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

533 views

Marseille – Marsilya 2016 İzle

2016 Fransa yapımı olan Marseille izle adlı filmin, yönetmenliğini Cezayir asıllı Fransız aktör Kad Merad üstlenmiş ve ayrıca başrolde de yer almıştır. Senaryosu Patrick Bosso, Kad Merad ve Judith El Zein üçlüsü tarafından ele alınan Marseille, Kanada’dan kalkıp doğup büyüdüğü Fransız topraklarına 25 yıl sonra ailevi nedenlerden ötürü geri dönen Sol Paolo adlı orta yaşlı adamın, yaşam öyküsünü ele almaktadır.

1 saat 42 dakika süresi olan dram ve komedi türündeki Marsilya adlı filmin, yapımcılık görevini Cyril Colbeau-Justin, Jean-Baptiste Dupont ve Richard Grandpierre üstlenmiş, müziklerini ise Cecile Couteller ve Varda Kakon ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 5,2 olan Marsilya adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Kad Merad (Sol Paolo), Patrick Bosso (Joseph), Venantino Venantini (Giovanni), Judith El Zein (Elena), Anne Charrier (Valerie), Louis-Do de Lencquesaing (Stephane) ve Julien Boisselier (Pierre) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle