Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Masumiyet Müzesi Filmi Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.045 views

Masumiyet Müzesi Filmi Türkçe Dublaj İzle
720p

Dünya prömiyerini 2015 Venedik Film Festivali’nde yapan Masumiyet Müzesi izle adlı belgesel yapımın, yönetmenliğini “Meeting People Is Easy”, “Joy Divison”, “Patience / After Sebald” ve “Making First Steps” belgesel filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz belgeselci Grant Gee üstlenmiştir. Senaryosu Orhan Pamuk ve Grant Gee ikilisi tarafından ele alınan Innocence Of Memories, dünyaca ünlü Nobel Ödüllü Türk edebiyatcı Orhan Pamuk’un, dünya çapında 12 milyonu aşkın okuyucuyla buluşan Hatıraların Masumiyeti adlı kült eserinden uyarlanmıştır. 2015 İngiltere yapımı olan Innocence Of Memories, Kemal ve Füsun’un 70’li yıllarda yaşadıkları trajik aşkın ve bu aşka tanıklık eden eşyaların öyküsünü konu edinmektedir.

IMDb’si 7,2 olan Hatıraların Masumiyeti adlı belgesel eserin, yapımcılık görevini Keith Griffiths ve Jannie Marmot ikilisi üstlenmiş, müziklerini ise Leyland Kirkby ele almıştır. 1 saat 37 dakika süresi olan Masumiyet Müzesi adlı belgesel filmin, oyuncu kardosunda Pandora Colin (Ayla) ve Mehmet Ergen (Kemal) ikilisi yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle