Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Max Rose Türkçe Dublaj Full Online İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.531 views

Max Rose Türkçe Dublaj Full Online İzle
720p

Başrollerini Jerry Lewis, Kerry Bishe ve Kevin Pollak’ın paylaşmış olduğu Max Rose izle adlı film, dünya prömiyerini 2013 Cannes Film Festivali’nde yapmıştır. 2013 ABD yapımı olan Max Rose adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim Amerikalı deneyimli sinemacı Daniel Noah olmuştur. 1 saat 23 dakika süresi olan dram, ve aile türündeki Max Rose adlı film, dünyaca ünlü ABD’li komedyen, sinema oyuncusu, yazar, yapımcı, yönetmen ve şarkıcı Jerry Lewis’in gerçek yaşamından bir kesit sunmaktadır.

Yapımcılık görevini Lawrence Inglee ve Garrett Kelleher ikilisnin üstlenmiş olduğu Max Rose adlı filmin, müziklerini ise Morgan z Whirledge ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,8 olan Max Rose adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Jerry Lewis (Max Rose), Kerry Bishe (Annie Rose), Dean Stockwell (Ben Tracey), Illena Douglas (Jenny Flowers), Kevin Pollak (Christopher Rose), Claire Bloom (Eva Rose) ve Stephanie Katherine Grant (Jenny Rose) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi