Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

McFarland USA 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.492 views

McFarland USA 2015 Filmi İzle

2015 ABD yapımı olan McFarland USA Türkçe izle adlı filmin, yönetmenliğini Yeni Zellanda’lı sinemacı Niki Caro üstlenmiştir. Christopher Cleveland ve Bettina Gilois ikilisinin gerçeklere dayalı hikayesinden uyarlanarak, Grant Thompson tarafından senaryosu yazılan McFarland USA, dram ve spor türündedir. 2 saat 9 dakika süresi olan McFarland USA, 1980’li yıllarda sosyal ve fiziksel zorluklarla boğuşup, şampiyon olan McFarland kasabasının atletizm takımının yaşadıkları konu ediniyor. Bütçesi 17 milyon dolar olan bu eser, gişede yaklaşık 44 milyon dolar hasilat elde edip, yapımcıları olan Mark Ciardi ve Gordon Gray’ı bir hayli mutlu etmiştir. Müziklerini Antonio Pinto’nun bestelemiş olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 7,5’dir. Başarılı yönetmen ablamız Niki Caro’nun oyuncu seçimleri şu isimler Kevin Costner (Jim White), Ramiro Rodriguez (Danny Diaz), Carlos Pratts (Thomas Valles), Johnny Ortiz (Jose Cardenas), Rafael Martinez (David Diaz) ve Hector Duran (Johnny Sameniego) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle