Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Meleklerin Payı – The Angels’ Share Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

385 views

Meleklerin Payı – The Angels’ Share Türkçe Dublaj İzle

Dünya prömiyerini 2012 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Meleklerin Payı hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Dansı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Paul Laverty tarafından kaleme alınan The Angels’ Share, demir parmaklıklar ardına son anda girmekten kurtulan ve hayatını değiştirmeye karar veren Robbie adlı genç babanın, hikayesini ele almaktadır.

2012 İngiltere, Fransa, İtalya ve Belçika ortak yapımı olan Meleklerin Payı adlı film, o dönem Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 7’ye yükseltmiştir. 1 saat 41 dakika süresi olan komedi, dram ve suç türündeki The Angels’ Share adlı filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,0 olan Meleklerin Payı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Paul Brannigan (Robbie), Siobhan Reilly (Leonie), John Henshaw (Harry), Gary Maitland (Albert), William Ruane (Rhino), Jasmin Riggins (Mo), Scott Dymond (Willy) ve Scott Kyle (Clancy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle