Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Microbe And Gasoline – Microbe et Gasoil İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.152 views

Microbe And Gasoline – Microbe et Gasoil İzle

Güzeller güzeli Audrey Tautou’nun başrolünü Fransız genç aktör Theophile Baquet ile paylaşmış olduğu Microbe et Gasoil izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “”İçgüdü”, “Sil Baştan”, “Rüya Bilmecesi”, “Lütfen Başa Sarın” ve “Günlerin Köpüğü” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Fransız sinemacı Michel Gondry olmuştur. Dünya prömiyerini 2015 Rio de Jeneiro Uluslararası Film Festivali’nde yapan Microbe And Gasoline adlı eser, yaz tatilinin devreye girmesiyle kendilerine ev görünümlü bir karavan tasarlayıp, kendilerini yollara vuran iki liseli gencin serüvenleri ve ergenlik sorunları ele alınıyor. Neyse konuyla daha fazla haşır neşir olmayıp şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Georges Bermann’ın üstlenmiş olduğu Microbe et Gasoil adlı eserin, müziklerini ise Jean-Claude Vannier ele alıp icra etmiştir. 2015 Fransa yapımı komedi türündeki Microbe et Gasoil adlı eserin IMDb puanı ise 6,6’dır. Oskarlı usta yönetmen Michel Gondry, 1 saat 43 dakika süresi olan Microbe And Gasoline adlı filmde şu isimlere, Audrey Tautou (Marie-Therese), Ange Dargent (Daniel), Theophile Baquet (Theo), Diane Besiner (Laura), Vincent Lamoureux (Steve), Agathe Peigney (Agathe) ve Douglas Brosset (Oscar)’e yer vermiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle