Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Midnight In Garden Of Good And Evil HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

772 views

Midnight In Garden Of Good And Evil HD İzle

Başrollerini Kevin Spacey ve John Cusack’ın paylaşmış olduğu İyi ve Kötü’nün Bahçesinde Bir Geceyarısı adlı filmin, yönetmenliğini “Ölümün Sesi”, “Breezy”, “Kanunsuz Josey Wales”, “Branco Billy”, “Bar Adamı”, “Ani Vuruş”, “Zorlu Yokuş”, “Bird”, “White Hunter Black Heart”, “Çaylak”, “Kusursuz Dünya”, “Mutlak Güç”, “Gerçek Suç”, “Kanlı İş”, “Milyonluk Bebek”, “Atalarımızın Bayrakları”, “Iwo Jima’dan Mektuplar”, “Sahtekar”, “Gran Torino”, “Yenilmez”, “J. Edgar” ve “Keskin Nişancı” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı efsane isim Clint Eastwood üstlenmiştir. Senaryosu John Lee Hancock tarafından ele alınan Midnight In The Garden Of Good And Evil, John Berendt’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 2 saat 35 dakika süresi olan dram, suç, gizem ve gerilim türündeki İyi ve Kötünün Bahçesinde Bir Geceyarısı adlı film, gizemli bir şekilde ölü olarak bulunan bir erkek jigolonun, ölüm nedenin peşine düşen John Kelso adlı yazarın yaşadıklarını ele almaktadır.

1997 ABD yapımı olan Midnight In Garden Of Good And Evil adlı film, o dönem birkaç etkinlikte boy gösterip 1 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 30 milyon dolar olan İyi ve Kötü’nün Bahçesinde Bir Geceyarısı adlı filmin, yapımcılık görevini Clint Eastwood ve Arnold Stiefel üstlenmiş, müziklerini ise Lennie Niehaus ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,6 olan İyi ve Kötü’nün Bahçesinde Bir Geceyarısı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler John Cusack (John Kelso), Kevin Spacey (Jim Williams), Jack Thompson (Sonny Seiler), Irma P. Hall (Minerva), Jude Law (Billy Hanson), Alison Eastwood (Mandy Nicholls) ve Paul Hipp (Joe Odom) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle