Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Miles Ahead 2015 Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.227 views

Miles Ahead 2015 Türkçe Dublaj İzle

2015 ABD yapımı biyografi, dram ve müzik türündeki Miles Ahead izle adlı eser, dünyaca ünlü Amerikalı caz trompetçisi, şef ve besteci Miles Davis’ın hayatının belli dönüm noktalarına değinilen bir yapımdır. Şimdiden milyonlarca caz severin merakla ve hayecanla beklemiş Miles Ahead, galasını 2015 New York Film Festiali’nde yapacak ve çeşitli aralıklarla da dünyanın birçok farklı ülkesinde vizyona girecektir.

Amerikalı usta aktör Don Cheadle’ın ilk uzun metrajlı yönetmenlik girişimi olan Miles Ahead, Christopher Wilkinson, Steven Baigelman, Don Cheadle ve Stephen J. Rivele dörtlüsünün olağanüstü çalışmaları sonucu senaryo aşamasına getirilmiş ve bizlere servis edilmiştir.

Yapımcılığını Pamela Hirsch, Robert Ogden Barnum, Don Cheadle, Darryl Porter, Vince Wilburn Jr., Lenore Zerman ve Daniel Wagner’in üstlenmiş olduğu Miles Ahead adlı eserin, harika müziklerini ise Harbie Hancock ele alıp icra etmiştir. Şimdiden birçok kesim tarafından 2016 oskar töreninde yarıştırılan Miles Ahead adlı filmde şu isimler Don Cheadle (Miles Davis), Keith Stanfield (as Lakeith Lee Stanfield), Ewan McGregor (Dave Brill), Emayatzy Corinealdi (Francis Taylor), Austin Lyon (Justin), William Willet (Concert attendee), Morgan Wolk (Erica) ve Michael Stuhlbarg rol almıştır.

Bu harika yapım ile ilgili detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle