Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Misconduct – Suistimal – Aykırılık 2016 Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

932 views

Misconduct – Suistimal – Aykırılık 2016 Türkçe İzle
720p

2016 ABD yapımı olan Misconduct izle adlı filmin, yönetmenliğini Amerikalı genç sinemacı Shinatro Shimosawa üstlenmiştir. Senaryosu Adam Mason ve Simon Boyes ikilisi tarafından kaleme alınan Suistimal adlı film, büyük bir ilaç firmasının avukatlığını üstlenerek başına olmadık işler açan Ben adlı genç avukatın, yaşadığı trajik olaylar ele alınıyor.

Bütçesi 11 milyon dolar olan Misconduct adlı eserin, yapımcılık görevini Ellen S. Wander ve Eric Brenner üstlenmiş, müziklerini ise Federico Jusid ele almıştır. 1 saat 46 dakika süresi olan dram ve gerilim türündeki Aykırılık adlı filmde, şu isimler Al Pacino (Abrams), Anthony Hopkins (Denning), Alice Eve (Charlotte), Josh Duhamel (Ben), Malin Akerman (Emily), Julia Stiles (Jane) ve Glen Powell (Doug) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle