Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Monika’yla Bir Yaz – Sommaren Med Monika – Summer Witch Monika 1953 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.186 views

Monika’yla Bir Yaz – Sommaren Med Monika – Summer Witch Monika 1953 İzle

Başrollerini Harriet Andersson ve Lars Ekborg’ün paylaşmış olduğu Monika’yla Bir Yaz izle adlı filmin, yönetmenliğini “Kris”, “Aşkımızın Üstüne Yağmur Yağıyordu”, “Hindistan’a Giden Gemi”, “Musik I Mörker”, “Liman Kenti”, “Fangelse”, “Susuzluk”, “Neşeye Doğru”, “Yaz Oyunları”, “Bekleyen Kadınlar”, “Gezgincilerin Gecesi”, “Bir Aşk Dersi”, “Düşler”, “Bir Yaz Gecesi Tebessümleri”, “Yedinci Mühür”, “Yaban Çilekleri”, “Yaşamın Eşiğinde”, “Rabies”, “Ansiktet”, “Genç Kız Pınarı”, “Tystnaden”, “Don Juan”, “Persona”, “Riten”, “Temas”, “Yüzyüze”, “Fanny ve Alexander”, “Sista Skriktet” ve “Saraband” filmlerinden tanıdığımız İsveçli efsane isim Ingmar Bergan üstlenmiştir. Senaryosu Per Anders Fogelström tarafından kaleme alınan Sommaren Med Monika, daha fazla özgürlüğe sahip olmak için aile evini terk ederek kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Monika adlı 17 yaşındaki genç kızın, hikayesini ele almaktadır.

1953 İsveç yapımı olan Summer Witch Monika adlı filmin, yapımcılık görevini Allan Ekelund üstlenmiş, müziklerini ise Erik Nordgren, Eskil Eckert-Lundin, Walle Söderlund ve Lex Baxter dörtlüsü ele almıştır. IMDb’si 7,6, süresi ise 1 saat 36 dakika olan dram ve romantik türündeki Monika’yla Bir Yaz adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Harriet Andersson (Monika Eriksson), Lars Ekborg (Harry Lund), Dagmar Ebbesen (Fru Lindström, Harry’s fatser), Ake Fridell (Ludwig Eriksson, Monikas far), Naemi Briese (Monikas mor), Ake Grönberg (Verkmastaren, Harrys arbetskamrat) ve Sigge Fürst (Johan, lagerbasen pa Forsbergs) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle