Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Mother’s Day – Özel Bir Gün 2016 Filmi İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

7.694 views

Mother’s Day – Özel Bir Gün 2016 Filmi İzle

Amerikalı güzeller güzeli Kate Hudson’un başrolünü dünyaca ünlü oskarlı yıldız oyuncu Julia Roberts ile paylaşmış olduğu Özel Bir Gün izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Flamingo Kid”, “Özel Bir Kadın”, “Kaçak Gelin” ve “Acemi Prenses” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Garry Marshall üstlenmiştir. Senaryosu Lily Hollander, Anya Kochoff, Matthew Walker ve Tom Hilnes tarafından ele alınan Mother’s Day, birçok annenin çocukları ile olan ilişkisi mizahi bir üslupla ele alınıp, bizlerin önüne sunulmaktadır. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de Anneler Günü adlı eserin diğer püff noktalarına değinelim.

Yapımcılık görevini Howard Burd, Brandt Anderson, Mark DiSalle, Daniel Diamond, Wayne Allan Rice ve Mike Karz’ın üstlenmiş olduğu eserin, keyifli müziklerini ise John Debney ele alıp bestelemiştir. 2016 ABD yapımı komedi türündeki Özel Bir Gün adlı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler Britt Robertson (Kristin), Jennifer Aniston (Sandy), Julia Roberts (Miranda), Kate Hudson (Jesse), Timothy Olyphant (Henry), Sarah Chalke (Gabi) ve Jason Sudeikis (Bradley) yer almıştır.

IMDb’si, bütçesi ve süresi şu an belirsiz olan Anneler Günü adlı eser ile ilgili daha kapsamlı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız….

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle