Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Mr. Nobody Bay Hiçkimse Dublajlı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

864 views

Mr. Nobody Bay Hiçkimse Dublajlı İzle

Bay Hiçkimse Türkçe dublaj izle adlı film Belçika’lı sinemacı Jaco Van Dormel tarafindan senaryosu yazılıp ve yönetilmiştir. 2009 Belçika, Fransa, Almanya ve Kanada ortak yapımı olan Mr. Nobody adlı film galasını aynı yıl Venedik Film Festivali’nde yapıp buradan 2 değerli ödül ile ayrılmıştır. Bir çok etkinlik kapsamında yer alan bu güzel eser toplamda 11 değerli ödül alıp teknik ekibin yüzünü bir hayli güldürmüştür.

Fantastik, bilim kurgu ve dram türünde olan Bay Hiçkimse adlı filmin konusu itibarıyla 2092 yılında dünyada kalmış son ölümlü insan olan Nemo adlı kişinin geçmiş ve gelecek arasındaki yaşam tercihini ele alıp bizlere bir çok soru sordurtuyor. Bütçesi 33 milyon Euro Olan Mr. Nobody’in yapımcılık görevini Philipe Godeau üstlenmiştir. 2 saat 21 dakika süresi olan Bay Hiçkimse’nin müziklerini ise Pierre Van Dormel bestelemiştir. IMDb puanı 7,9 olan Mr. Nobody filminde şu isimler Jared Leto (Nemo Adult / Old Nemo), Sarah Polley (Adult Elise), Diane Kruger (Anna Adult), Linh Dan Pham (Adult Jean), Rhys Ifans (Father Nemo) ve Natasha Little (Mother Nemo) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle