Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Müfreze – Platoon Türkçe Dublaj HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

572 views

Müfreze – Platoon Türkçe Dublaj HD İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 176. sırada yer edinen Müfreze 1986 izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1986 ABD ve İngiltere ortak yapımı olan Platoon adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini “Seizure”, “Doğum Günü 4 Temmuz”, “Natural Born Killers”, “Nixon” ve “Vahşiler” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Oliver Stone üstlenmiştir. 2 saat süresi olan dram ve savaş türündeki Müfreze adlı film, Vieatnam Savaşı sırasında yer alan genç ve deneyimsiz askerlerin, savaşın yarattığı dehşet karşısındaki tutumları ve yaşadıkları ele alınıyor.

IMDb’si 8,1 olan Müfreze adlı film, birçok etkinlikte boy gösterip en başta 4 oskar heykelciği olmak üzere toplamda 23 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 6 milyon dolar olan Platoon adlı eser, gişede ise yaklaşık 139 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Arnold Kopelson’un üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Georges Delerue ele alıp icra etmiştir. Usta yönetmen Oliver Stone’un oyuncu tercihleri şu isimler Tom Berenger (Sgt. Barnes), Keith David (King), Willem Dafoe (Sgt. Elias), Forest Whitaker (Big Harold), Francesco Quinn (Rhah), Kevin Dillon (Bunny), John C. McGinley (Sgt. O’Neill) ve Johnny Depp (Lerner) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyiseyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle