Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Muhteşem Gatsby 2013 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.339 views

Muhteşem Gatsby 2013 Türkçe Dublaj İzle

2013 ABD ve Avustralya ortak yapımı olan Muhteşem Gatsby Türkçe dublaj izle adlı film 2014 Oskar Töreni’nden En İyi Yapım Tasarımı ve En İyi Kostüm Tasarımı ödülünü alıp yönetmen Baz Luhrmann ve teknik ekibin yüzünü bir hayli güldürmüştür. 2013-2014 tarihlerinde bir çok festivalde yer edinen The Great Gatsby adlı film toplamda 43 değerli ödül alıp yoluna devam etmiştir. F. Scott Fitzgerrald’ın 1925 yılında yazmış olduğu aynı adlı romandan beyaz perdeye Baz Luhmann ve Craig Pearce tarafından uyarlanıp senaryo aşamasına getirilmiştir. Romantik dram türünde olan bu eser ülkemizde ise 17 Mayıs 2013’de vizyona Muhteşem Gatsby izle adıyla girip haftalarca gösterimde kalmıştır.

2 saat 23 dakika süresi olan The Great Gatsby adlı film konusu itibarıyla 1920’li yıllarda geçip o dönem yazar olma basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Nick Carraway adlı gençin şaşalı hayatını ele alıp bizleri göz kamaştırıcı partilerin içine sokup daha sonra bu büyülü Amerikan rüyasının çöküşünü bizlere çok çarpıcı bir şekilde sunuyor. Neyse bu kısa özetten sonra birazda diğer detaylara değinelim. Bütçesi 105 milyon dolar olan Muhteşem Gatsby adlı film gişede ise 351 milyon dolarlık bir başarı elde etmiştir. Bu muhteşem filmin yapımcılık görevini Lucy Fisher, Catherine Knapman, Baz Luhmann, Catherine Martin ve Douglas Wick üstlenmiştir. Bu uyarlama yapımın müziklerine el atan isim ise Craig Armstrong olmuştur. IMDb puanı 7,3 olan bu eserde şu isimler Leonardo DiCaprio (Jay Gatsby), Tobey Maguire (Nick Carraway), Carey Mulligan (Daisy Buchanan), Isla Fisher (Myrtle Wilson), Elizabeth Debicki (Jordan Baker) ve Joel Edgerton (Tom Buchanan) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle