Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Murat Kaptan Uzay Kuvvetleri 2911

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.057 views

Murat Kaptan Uzay Kuvvetleri 2911

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2015 Türk yapımı animasyon, aksiyon ve macera türünde olan Murat Kaptan Uzay Kuvvetleri 2911 adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Yönetmenliğini ve senaristliğini Şahin Michael Derun’un üstlenmiş olduğu Murat Kaptan Uzay Kuvvetleri 2911, Albartros uzay istasyonundan Savarona uzay aracıyla yola koyulan Murat Kaptan ve 4 kişiden oluşan mürettebatının, uzayın derinliklerinde yapmış olduğu araştırmalar ve hayatta kalma mücadelesi konu ediniyor. Ülkemizde 6 Mart 2015’te vizyona giren bu eserin, yapımcılık görevini de Şahin Michael Derun üstlenmiştir. 1 saat 30 dakika süresi olan Murat Kaptan Uzay Kuvvetleri 2911’de şu isimler, Çetin Yeltekin (Murat Kaptan), Gamze Demir (Tuğba Teğmen), Rıza Gülmez (Bruxa), Can Alpan (Kenji), Zeynep Ateşer (Maria), Murat Şen (Martin), Aydoğan Temel (Deeran) ve Naci Taşdöğen rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle