Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

My Pretend Girlfriend 2014 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

804 views

My Pretend Girlfriend 2014 İzle

2014 Japonya yapımı olan My Pretend Girlfriend adlı filmin yönetmen koltuğuna Saiji Yakumo oturmuştur. Senaryosu Kyoko Inukai tarafından kaleme alınan Momose, Kocchi Wo Muite, Japon yazar Elichi Nakata’nın aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Romantik dram türünde olan My Pretend Girlfriend’in konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Noboru, eğitim gördüğü okulda hiç popüler olmayan bir öğrencidir. Onun aksine okulun en popüler ve gözde ismi ise Miyazaki’dir. Karizmatik ve yakışıklı Miyazaki’nin bu okulda, iki tane sevgilisi vardır. Bu iki sevgilisi olan zaat birgün pişti olup, Noboru yardım ister ve olaylar farklı bir boyuta gelir. Daha fazla konuyu uzatmayıp, birazda bu eğlenceli eserin diğer detaylarına değinelim. IMDb puanı 7,1 olan Momose, Kocchi Wo Muite. adlı filmin yapımcılık görevini Sekine Takeharu üstlenmiştir. 1 saat 54 dakika süresi olan My Pretend Girlfriend adlı eserde şu isimler Taro Takeuchi (Noboru), Asuka Kudo (Miyazaki), Akari Hayami (Momose), Anna Ishibashi (Tetsuko) ve Osamu Mukai rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle