Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Mythica: The Necromancer 2015 HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

689 views

Mythica: The Necromancer 2015 HD İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 ABD yapımı olan Mythica: The Necromancer full izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 35 dakika süresi olan aksiyon, macera ve fantastik türündeki Mythica: The Necromancer adlı filmin, yönetmenliğini Amerikalı genç sinemacı A Todd Smith üstlenmiştir. Senaryosu Jason Faller, Liska Ostojic ve Justin Partridge üçlüsü tarafından ele alınan Mythica: The Necromancer, Darspore parçalarını bi an önce elde edip geleceklerini kurtarmak isteyen Marek ve arkadaşlarının, serüvenlerini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Jennifer Kirkham ve Andrew Mecham ikilisinin üstlenmiş olduğu Mythica: The Necromancer adlı filmin, müziklerini ise Nathaniel Drew ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,4 olan Mythica: The Necromancer adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Melanie Stone (Marek), Adam Johnson (Thane), Jake Stormoen (Dagen), Nicola Posener (Teela), Philip Brodie (Betylla), Mathew Mercer (Szorlok), Evie Brodie (Yuliya) ve Sahna Foley (Brothel Madam) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle