Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Neruda 2016 Filmi Türkçe Dublaj İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.589 views

Neruda 2016 Filmi Türkçe Dublaj İzle
720p

2016 Arjantin, Şili, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan Neruda izle adlı filmin, yönetmenliğini “Fuga”, “Tony Manero”, “Post Mortem”, “No” ve “El Club” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Şilili yetenekli sinemacı Pablo Larrian üstlenmiştir. Senaryosu Guillermo Calderon tarafından kaleme alınan Neruda adlı eser, dünyaca ünlü Şilili politik şair Pablo Neruda’nın gerçek yaşam öyküsünü ele almaktadır.

Biyografi ve dram türündeki Neruda adlı filmin, yapımcılık görevini Fernanda Del Nido, Peter Danner, Juan Pablo Garcia, Juan de Dios Larrain, Alex Zito ve Jeff Skoll üstlenmiştir. Şilili usta yönetmen Pablo Larrain’in oyuncu tercihleri şu isimler Gael Garcia Bernal (Oscar Peluchoneau), Luis Gnecco (Pablo Neruda), Alfredo Castro, Pablo Derqui ve Mercedes Moran olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle