Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Neşeye Doğru – Till Gladje – To Joy – An Die Freude İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

352 views

Neşeye Doğru – Till Gladje – To Joy – An Die Freude İzle

Başrollerini Maj-Britt Nilsson, Birger Malmsten ve Stig Olin’in paylaşmış olduğu Neşeye Doğru full izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Kris”, “Aşkımızın Üstüne Yağmur Yağıyordu”, “Hindistan’a Giden Gemi”, “Musik I Mörker”, “Liman Kenti”, “Fangelse”, “Susuzluk”, “Yaz Oyunları”, “Bekleyen Kadınlar”, “Monika’yla Bir Yaz”, “Gezgincilerin Gecesi”, “Bir Aşk Dersi”, “Düşler”, “Bir Yaz Gecesi Tebessümleri”, “Yedinci Mühür”, “Sleeman Kommer”, “Yaban Çilekleri”, “Yaşamın Eşiğinde”, “Ansiktet”, “Genç Kız Pınarı”, “Tystnaden”, “Don Juan”, “Persona”, “Skammen”, “Riten”, “Temas”, “Yüzyüze”, “The Serpent’s Egg”, “Fanny ve Alexander”, “Backanterna” ve “Saraband” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İsveçli usta sinemacı Ingmar Bergman olmuştur. 1 saat 38 dakika süresi olan dram türündeki To Joy adlı film, İsveç Devlet Orkestrası’na aynı gün katılıp, hayatlarında birçok yeniliğe imza atan Marta ve Stig adlı müzisyenlerin, yaşadıklarını ele almaktadır.

1950 İsveç yapımı olan An Die Freude adlı filmin, yapımcılık görevini Allan Ekelund üstlenmiştir. IMDb’si 7,4 olan Neşeye Doğru adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Maj-Britt Nilsson (Marta Olsson), Stig Olin (Stig Eriksson), Birger Malmsten (Marcel), John Ekman (Mikael Bro), Margit Carlqvist (Nelly Bro) ve Victor Sjöström (Sönderby) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle