Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

New York Üçlemesi 1989 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.192 views

New York Üçlemesi 1989 İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, üç efsane isim Woody Allen, Francis Ford Coppola ve Martin Scorsese’nin yönetiminde çekilen ve üç farklı New York hikayesini içinde barındıran New York Stories seyret adlı filmi beğennize sunmaktayız. 1989 ABD yapımı olan New York Üçlemesi adlı film, hayatta hiçbir şeyden ilham alamadığı için kendi alanında üretim sıkıntısı çeken bir ressamın hikayesini anlatıldığı Martin Scorsese bölümü, ayrı anne ve babasının yeniden birleşebilmesinin hayallerini kuran yalnız bir kızın öyküsünün anlatıldığı Francis Ford Coppola bölümü ve annesinin hakimiyetinden kurtulmayı başaramamış bir adamın nevrotik hayatının resmedildiği Woody Allen bölümünden oluşmaktadır.

2 saat 4 dakika süresi olan komedi, dram ve romantik türündeki New York Stories, Richard Price (Life Lessons), Woody Allen (Oedipus Wrecks), Francis Ford Coppola ve kızı Sofia Coppola (Life Without Zoe)’nın senaryolarını kaleme döktükleri filmlerden oluşmaktadır. Bütçesi 15 milyon dolar olan New York Üçlemesi adlı filmin, yapımcılık görevini Barbara De Fina, Fred Fuchs, Robert Greenhut, Charles H. Joffe, Jack Rollins ve Fred Roos üstlenmiş, müziklerini ise Kid Carole ve Carmine Coppola ele almıştır. IMDb’si 6,4 olan New York Üçlemesi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Woody Allen (Sheldon), Mia Farrow (Lisa), Nick Nolte (Lionel Dobie), Rosanna Arquette (Paulette), Giancarlo Giannini (Claudio), Talia Shire (Charlotte), julie Kavner (Treva) ve Adrien Brody (Mel) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri