Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Nicole Uyumuşsun Türkçe Alt Yazılı İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.286 views

Nicole Uyumuşsun Türkçe Alt Yazılı İzle
720p

Galasını 2014 Cannes Film Festivali’nde Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde yapan Tu Dors Nicole izle adlı eserin, yönetmen koltuğuna “Continental, Un Film Sans Fusil” ve “En Terrains Connus” filmlerinden tanıdığımız Fransız asıllı Kanadalı genç sinemacı Stephane Lafleur oturmuştur. 2014 Kanada yapımı olan You’re Sleeping, Nicole adlı eser, birçok festivale katılıp toplamda 3 değerli ödül elde ederek tüm ekibi epey mutlu etmiştir. Senaryosu Valerie Beaugrand-Champagne ve Stephane Lafleur ikilisi tarafından kaleme alınan Tu Dors Nicole, havalarının giderek ısınmasından ötürü en iyi arkadaşı Veronique tarafından bi şekilde ikna edilip İzlanda’nın yolunu tutan Nicole adlı uyku problemi olan genç yaşam öyküsü ele alınıp, bizlerin önüne sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de Nicole Uyumuşsun adlı filmin diğer detaylarına değinelim.

1 saat 33 dakika süresi olan komedi ve dram türündeki Tu Dors Nicole adlı eserin IMDb puanı ise 6,8’dir. Başarılı genç yönetmen Stephane Lafleur’un oyuncu tercihleri şu isimler Julianne Cote (Nicole Gagnon), Pierre-Luc Lafontaine (Amant), Luc Sanay (pere de Nicole), Anne-Renee Duhaime (mere de Nicole), Mark Barakat (Normand), Catherine St-Laurent (Veronique Simard) ve Marc-Andre Grondin (Rami Gagnon) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi