Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Not Defteri – The Notebook 2004 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

830 views

Not Defteri – The Notebook 2004 İzle

2004 yılının en romantik filmlerinden biri olan The Notebook 11 değerli ödül alıp eserin yönetmeni olan Nick Cassavetes ve tüm ekibi sevindirmiştir. 2004 ABD yapımı olan The Notebook adlı film Nicholas Sparks’ın aynı adlı romanından uyarlanıp Jeremy Leven ve Jan Sardi tarafundan senaryo aşamasına getirilmiştir. Romantik dram türünde olan The Notebook’un konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Bir huzur evinde yaşamını sürdüren Duke yıllar önce tutmuş olduğu sararmış günlüğünü gün yüzüne çıkarıp etrafındakilere okumaya başlayıp orada bulunan arkadaşlarını ve kendini 1940’lı yıllara götürür ve bu hikaye bundan sonra başlayıp bizlere nasıl bir aşk yaşadığını gösterecektir.

Lafı fazla uzatmayıp kalan kısımları sizlerin tercihine bırakıp, birazda diğer detaylara değinelim. Bütçesi 30 milyon dolar olan bu eser gişede ise 115 milyon dolar elde etmiştir. Bu romantik filmin yapımcılığını ise Lynn Harris ve Mark Johnson üstlenmiştir. 2 saat 3 dakika süresi olan The Notebook adlı filmin dokunaklı müzikleirini ise Aaron Zigman bestelemiştir. IMDb puanı 7,9 olan bu yapımda rol alan isimler Ryan Gosling (Noah Calhoun), Rachel McAdams (Allie Hamilton), James Garner (Duke), Gena Rowlands (Allie Calhoun), James Marsden (Lon Hammond) ve Joan Allen (Anne Hamilton)’dır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle