Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

O Menino E O Mundo – Boy And The World İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.930 views

O Menino E O Mundo – Boy And The World İzle

2013 Brezilya yapımı olan O Menino E O Mundo izle adlı animasyon filmin, senaryosunu kaleme alıp yönten isim Ale Abreu olmuştur. Brezilyalı genç yönetmen Ale Abreu’nun 2. uzun metrajlı sinema filmi olan Boy And The World, birçok festivale katılarak toplamda 11 değerli ödül elde etmiştir. Macera ve aile türündeki O Meino E O Mundo adlı animasyon film, modern dünyanın birçok sornunu Cuca adlı küçük çocuğun, gözünden bizlere aktarılmaya çalışılmıştır. Neyse konuyla daha fazla sıkı fıkı olmadan, şimdi de Boy ve Dünya adlı eserin diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılığını Tita Tessler ve Fernanda Carvalho ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Gustavo Kurlat ve Ruben Feffer ikilisi ele alıp icra etmiştir. 1 saat 20 dakika süresi olan O Menino E O Mundo adlı eserin, IMDb puanı ise 8,0’dır. Boy ve Dünya’nın seslendirme kadrosunda şu isimler Marco Aurelio Campos, Vinicius Garcia ve Lu Horta yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle