Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

O21 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.940 views

O21 İzle

O21 adlı eser Pakistan’ın ilk gerilim,aksiyon ve savaş türünde filmi olarak tarihe geçmiştir. 2014 yılında çekilen bu yapımın yönetmen koltuğunu Jamshed Mahmood Raza ve Summer Nicks ikilisi paylaşmıştır. O21 adlı filmin senaryosunu ise Azaan Sami Khan, Jamshed Mahmood Raza, Summer Nicks ve Joe Towne isimleri ele almışlardır. 2 saat 4 dakika süresi olan O21 adlı film konusu itibarıyla 30 yıl Afganistan’da savaşıp ülkesine geri dönen Abdullah, bu sefer daha stratejik bir konumda olup, ülkesini tehdit eden bazı unsurlar için yeni bir James Bond yaratıp ülkesini koruyacaktır.

Bu kısa özetten sonra birazda diğer detaylara değinelim. Bu müthiş filmin yapımcılık görevini Zeba Bahtiyar ve Azaan Sami Khan üstlenmiştir. IMDb puanı 8,4 olan O21 adlı yapımın müziklerini ise Alfonso Gonzalez Aguilar bestelemiştir. Başarılı yönetmen ikilisinin oyuncu seçimleri şu isimler Shamoon Abbasi (Danish), Ayub Khoso (Abdullah), James Hallett (Stan), Aamina Sheikh (Natasha), Ayaz Samoo (Mani), Bilal Ashraf ve Wendy Haines olmuştur.

Bu güzel eser ile ilgili yorumlarınızı beklemekteyiz.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle