Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Oflu Hoca’nın Şifresi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

895 views

Oflu Hoca’nın Şifresi İzle

Başarılı yönetmen Adem Kılıç’ın yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Oflu Hoca’nın Şifresi izle adlı film konusu itibarıyla yerel bir futbol takımının başkanlık seçimi için aday olan iki farklı karakterin yaşadığı rekabet bizlere çok eğlenceli bir şekilde sunuluyor. Senaryosu Engin Elgün, Hilmi Köksal Alişanoğlu ve Ferhat Ergün tarafından ele alınan bu eser ülkemizde 31 Ekim 2014’de Oflu Hoca’nın Şifresi adıyla girip yaklaşık 182 bin kişi tarafından izlenmiştir. 1 saat 44 dakika süresi olan komedi türündeki bu eserin yapımcılık görevini de Adem Kılıç üstlenmiştir. IMDb puanı 5,1 olan bu eserde şu isimler Çetin Altay (Oflu Hoca), Ahmet Varlı (Müteahhit Ahmet), Köksal Engür (Ali Osman), Didem Balçın (Asiye), Başak Daşman (Ümmiye), Tarık Papuççuoğlu (Üroloğ) ve Mehtap Bayrı (Meryem) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle