Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Öldüren Hatıralar – Spellbound 1945 Türkçe İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

973 views

Öldüren Hatıralar – Spellbound 1945 Türkçe İzle

Başrollerinde Ingrid Bergman ve Gregory Peck’in oynamış olduğu Öldüren Hatırlar full izle adlı kült filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “Yokuş Aşağı”, “The Manxman, “Juno ve Paycock”, “Murder!”, “Mary”, “Gizli Ajan”, “Bay ve Bayan Smith”, “Aşktan da Üstün”, “Kapri Yıldızı”, “Trendeki Yabancı”, “Cinayet Var”, “Arka Pencere”, “Lekeli Adam”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık”, “Kuşlar” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımz efsane isim Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu Ben Hecht ve Angus MacPhail ikilisi tarafından ele alınan Spellbound, Hilary Saint George Saunders ve John Palmer’ın 1927 yılında yayımlanan ‘The House Of Dr. Edwardes’ adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 51 dakika süresi gizem, siyah beyaz, romantik ve gerilim türündeki Öldüren Hatıralar adlı film, hafızasını kaybetmiş bir adama yardım etmek isterken, kendisini bambaşka olayların içerisinde bulan Dr. Constance Petersen’in yaşadıklarını konu edinmektedir.

1945 ABD yapımı olan Spellbound adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 2 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 1.5 milyon dolar olan Öldüren Hatıralar adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 6.5 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini David O. Selznick’in üstlenmiş olduğu Spellbound adlı filmin, müziklerini ise Miklos Rozsa ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,6 olan Öldüren Hatıralar adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Ingrid Bergman (Dr. Constance Petersen), Gregory Peck (John Ballantyne), Michael Chekhov (Dr. Alexander Brulov), Leo G. Carroll (Dr. Murchison), Rhonda Fleming (Mary Carmichael), John Emery (Dr. Fleurot) ve Norman Lloyd (Mr. Garmes) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri