Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ölüm Havuzu – The Dead Pool 1988 Türkçe Dublaj

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

679 views

Ölüm Havuzu – The Dead Pool 1988 Türkçe Dublaj

Başrollerini Clint Eastwood ve Patricia Clarkson’ın paylaşmış olduğu Ölüm Havuzu izle adlı filmin, yönetmenliğini “Any Which Way You Can” ve “Pembe Cadillac” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Buddy Van Horn üstlenmiştir. Senaryosu Steve Sharon tarafından ele alınan The Dead Pool, Sandy Shaw ve Durk Peterson’ın hikayeleriyle desteklenmiş, Harry Julian Fink ve Rita M. Fink’in yarattığı karakterlerden meydana gelmiştir. 1 saat 31 dakika süresi olan aksiyon, suç ve komedi türündeki Kirli Harry 5, San Francisco polis dedektifi Harry Callahan’ın serüvenlerini ele almaktadır.

1988 ABD yapımı olan Ölüm Havuzu adlı filmin, yapımcılık görevini David Valdes üstlenmiş, müziklerini ise Lalo Schifrin ele almıştır. Bütçesi 31 milyon dolar olan The Dead Pool adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 38 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 6,3 olan Ölüm Havuzu adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Harry Callahan), Patricia Clarkson (Samantha Walker), Liam Neeson (Peter Swan), Evan C. Kim (Al Quan), David Hunt (Harlan Rook), Michael Currie (Captain Donnelly) ve Jim Carrey (Johnny Squares) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle