Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ölümün Sesi – Play Misty For Me 1971 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

886 views

Ölümün Sesi – Play Misty For Me 1971 İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer de sizlere, Amerikalı efsane isim Clint Eastwood’un ilk yönetmenlik deneyimini edindiği ve ayrıca başrolünde de oynadığı Ölümün Sesi full izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Senaryosu Jo Heims ve Dean Reisner ikilisi tarafından ele alınan Play Misty For Me, sürekli kendisni arayıp en çok sevdiği şarkıyı isteyen dinleyici Evelyn ile onun isteğini her daim yerine getiren Dave Graver adlı DJ’nin, yaşadığı karmaşık ilişki ve sonrasındaki gelişen olayları ele almaktadır.

1971 ABD yapımı olan Ölümün Sesi adlı filmin, yapımcılık görevini Robert Daley ve Jennings Lang üstlenmiş, müziklerini ise Dee Barton ele almıştır. Bütçesi 725 bin dolar olan Play Misty For Me adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 11 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 7,0, süresi ise 1 saat 42 dakika olan gerilim türündeki Ölümün Sesi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Dave Graver), Jessica Walter (Evelyn), Donna Mills (Tobie), John Larch (Sgt. McCallum), Jack Ging (Frank), Irene Hervey (Madge), James McEachin (Al Monte) ve Clarice Taylor (Birdie) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle