Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

On Adım – Ten Steps İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

621 views

On Adım – Ten Steps İzle

Dünya prömiyerini bu yıl ülkemizde 6.’sı düzenlenen Malatya Film Festivali’nde yapan On Adım izle adlı eserin, senaryosunu kaleme alıp yöneten ve ayrıca başrolünü Diane Cadwell ile paylaşan isim Fatih Hacıosmanoğlu olmuştur.

2 saat süresi olan Ten Steps adlı film, yıllardır görmediği oğlunu bahane ederek yeni filmini Türkiye’de çekmeye karar veren ve birçok sorunla bu topraklarda karşılaşan Tina adlı kadının, yaşadığı olaylar ele alınıyor.

Dram türündeki On Adım adlı yapımda, şu isimler Diane Caidwell (Tina), Fatih Hacıosmanoğlu, Sarper İlhan, Burak Üzümkesici ve Zeliha Gürsoy rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle