Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

O’nun Hikayesi 2015 Filmi Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.496 views

O’nun Hikayesi 2015 Filmi Online İzle

Ülkemizde vizyona 16 Ekim 2015’te O’nun Hikayesi izle adyla girecek olan filmin, yönetmen koltuğuna Kamil Koç oturmuştur. Senaryosu Nejdet Erdem tarafından kaleme alınan O’nun Hikayesi, dört ana karakterin, içsel hesaplaşmasından ötürü dışa vuran duygu yüklü umud arayışı öyküsü ele alınıp, konu ediniyor. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Dram türündeki eserin yapımcılık görevini Bilal Kalyoncu üstlenmiştir. Genç yönetmen Kamil Koç’un 2. uzun metrajlı sinema filmi olan O’nun Hikayesi’nde şu isimler Ahmet Saraçoğlu (İbrahim), Ayfer Dönmez (Zeynep), Merve Ateş (Umut), Melih Selçuk (Salih) ve Haldun Boysan rol almıştır.

Herkesin merakla beklemiş olduğu bu yapım ile ilgili daha farklı detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle