Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Orkestra Provası – Prova D’orchestra – Orchestra Rehearsal 1978 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

900 views

Orkestra Provası – Prova D’orchestra – Orchestra Rehearsal 1978 İzle

Başrollerini Balduin Baas ve Clara Colosimo’nun paylaşmış olduğu Orkestra Provası full izle adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, “Sekiz Buçuk”, “Ruhların Giulietta’sı”, “Satyricon”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amarcord”, “Kazanova”, “Kadınlar Kenti”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Brunello Rondi ve Federico Fellini ikilisi tarafından ele alınan Prova D’orchestra, bir belgesel film çekimi provalarında, kendi aralarında huysuzluk yaratarak tüm benliklerini ifşa eden bir grup müzisyenin, yaşadığı trajediyi ele almaktadır.

1978 İtalya ve Batı Almanya ortak yapımı olan Orchestra Reearsal adlı film, o dönem birkaç etkinlikte yer alıp 1 değerli ödül elde etmiştir. 1 saat 10 dakika süresi olan komedi, dram ve müzik türündeki Orkestra Provası adlı filmin, yapımcılık görevini Michael Fengler ve Renzo Rosellini üstlenmiş, müziklerini ise Nino Rota ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,3 olan Orkestra Provası adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Balduin Baas (Conductor), Clara Colosimo (Harp player), Elizabeth Labi (Piano player), Ronaldo Bonacchi (Bassoon player), Ferdinando Villella (Cello player), Franco Iavarone (Bass tuba player) ve David Maunsell (First violin) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle