Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Örümceğin Stratejisi – The Spider’s Stratagem İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

633 views

Örümceğin Stratejisi – The Spider’s Stratagem İzle

Galasını 1970 Venedik Film Festivali’nde yapan Örümceğin Stratejisi seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Korkunç Orakçı”, “Devrimden Önce”, “Konformist”, “Paris’te Son Tango”, “1900”, “La Luna”, “Gülünç Bir Adamın Trajedisi”, “Son İmparator”, “Çölde Çay”, “Küçük Buddha”, “Çalınmış Güzellik”, “Teslimiyet”, “Düşler, Tutkular ve Suçlar” ve “Ben ve Sen” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İtalyan usta sinemacı Bernardo Bertolucci üstlenmiştir. Senaryosu Eduardo de Gregorio, Bernardo Bertolucci ve Marilu Parolini üçlüsü tarafından ele alınan Strategia Del Ragno, Jorge Luis Borges’in ‘Tema Del Traidor Y Del Heroe’ adlı kısa öyküsünden uyarlanmıştır. 1 saat 40 dakika süresi olan dram ve gizem türündeki The Spider’s Stratagem adlı film,yıllar sonra doğup büyüdüğü Tara kasabasına geri dönerek, kasabada bir anti-faşist kahramanı olarak tanınan ve faşitlerce katledilen babası hakkında bilgi edinmek isteyen Athos Magnani’nin, yaşadıklarını konu edinmektedir.

IMDb’si 7,2 olan Örümceğin Stratejisi adlı filmin, yapımcılık görevini Giovanni Bertolucci üstlenmiştir. 1970 İtalya yapımı olan Strategia Del Ragno adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Giulio Brogi (Athos Magnani), Alida Valli (Draifa), Pippo Campanini (Gaibazzi), Franco Giovanelli (Rasori), Tino Scotti (Costa) ve Allen Midgette (Sailor) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle