Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Our Times – Wo De Shao Nu Shi Dai 2015 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

606 views

Our Times – Wo De Shao Nu Shi Dai 2015 İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 Tayvan yapımı olan Wo De Shao Nu Shi Dai adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2 saat 14 dakika süresi olan romantik türündeki Our Times adlı filmin, yönetmen koltuğuna Tayvanlı genç sinemacı Yu Shan Chen oturmuştur. Senaryosu Yung-Ting Tseng tarafından kaleme alınan Our Times, normal hayatta etrafındaki kişilerce sürekli hor görülen ve dışlanan Chuan Chih-Hsien adlı genç kadının, çok sevdiği bir müzisyenin konserine gitmesiyle değişen yeni yaşamı ele alınıyor.

Yapımcılık görevini Ju Feng Yeh’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Chih-chien Hou ele almıştır. IMDb’si 7,4 olan Our Times adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Chung-heng Chu (Chuan Chih-Hsien), Ian Chen (Ying Mu), Vivian Sung (Truly Lin), Darren Wang (TaiYu), Joe Chen (Truly Lin), Jerry Yan (TaiYu) ve Kristy Cha Ray Chu (Teacher Chen) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri