Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

OutCast Hd İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.861 views

OutCast Hd İzle
720p

Usta oyuncu Nicolas Cage’in baş rolünde oynamış olduğu OutCast izle adlı filmin yönetmenliğini Nick Powell Üstlenmiştir. 2014 ABD, Kanada, Çin, Fransa ve İngiltere ortak yapımı olan bu eserin senaryosunu James Dorner kaleme almıştır. Aksiyon ve macera türünde olan OutCast adlı film konusu itibarıyla 12. yüzyılda Haçlı Seferleri sırasında devrik Çin liderinin bir komploya kaçırılan kızının kurtarılma hikayesini ele almaktadır.

1 saat 39 dakika süresi olan Outcast adlı filmin müziklerini ise Guillaume Roussell bestelemiştir. IMDb puanı 4,5 olan bu eserin yapımcılık görevini Karine Martin, Ying Ye ve Tove Christensen üstlenmiştir. Kılıçların havada uçuştuğu bu yapımda şu isimler Nicolas Cage (Gallain), Hayden Christensen (Jacob), Andy On (Shing), Yifei Liu (Lian), Ron Smoorenburg (Crusader), Fernando Chien (Wu) ve Anoja Dias Bolt (Anika) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle