Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Özgürlük Dansı – Jimmy’s Hall Türkçe Dublaj İzle (2014)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

386 views

Özgürlük Dansı – Jimmy’s Hall Türkçe Dublaj İzle (2014)

Dünya prömiyerini 2014 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca Altın Palmiye Ödülü için yarışan Özgürlük Dansı izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Paul Laverty tarafından ele alınan Jimmy’s Hall, kanlı iç savaştan sonra Amerika’ya kaçmak zorunda kalan, arkasında kaygılı bir aile ve gözü yaşlı bir sevgili bırakan, geri döndüğünde ise kendisini katolik kilisesi ve toprak sahipleriyle karşı karşıya bulan İrlandalı Jimmy Gralton’un hikayesini ele almaktadır.

2014 İngiltere, İrlanda ve Fransa ortak yapımı olan Özgürlük Dansı adlı film, Cannes dışında birçok etkinlikte boy gösterip 1 değerli ödüle layık görülmüştür. 1 saat 49 dakika süresi olan dram türündeki Jimmy’s Hall adlı filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,7 olan Özgürlük Dansı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Barry Ward (James Gralton), Francis Magee (Mossie), Aileen Henry (Alice), Simone Kirby (Oonagh), Stella McGirl (Stella), Sorcha Fox (Molly), Martin Lucey (Dessie), Mikel Murfi (Tommy) ve Shane O’Brien (Finn) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle