Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Paris’te Son Tango Türkçe Dublaj

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

630 views

Paris’te Son Tango Türkçe Dublaj

Başrollerinde Marlon Brando ve Maria Schenider’in oynamış olduğu Paris’te Son Tango izle adlı filmin, yönetmenliğini “Korkunç Orakçı”, “Devrimden Önce”, “Partner”, “Konformist”, “Örümceğin Stratejisi”, “1900”, “La Luna”, “Son İmparator”, “Çölde Çay”, “Küçük Buddha”, “Çalınmış Güzellik”, “Düşler, Tutkular ve Suçlar” ve “Ben ve Sen” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Bernardo Bertolucci üstlenmiştir. Senaryosu Franco Arcalli, Bernardo Bertolucci, Agnes Varda ve Jean-Louis Trintignant dörtlüsü tarafından ele alınan Last Tango In Paris, evlilik için sayılı günleri kalan Jeanne adlı genç kızın, yaşadıkları ele alınmaktadır.

1972 Fransa ve İtalya ortak yapımı olan Ultimo Tango A Parigi adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp toplamda 6 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 1.250.000 dolar olan Last Tango In Paris adlı eser, gişede ise o dönem yaklaşık 96 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 2 saat 9 dakika süresi olan dram ve romantik türündeki Paris’te Son Tango adlı filmin, yapımcılık görevini Alberto Grimaldi üstlenmiş, müziklerini ise Gato Barbieri ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,2 olan Paris’te Son Tango adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Marlon Brando (Paul), Maria Schneider (Jeanne), Maria Michi (Rosa’s Mother), Giovanna Galletti (Prostitute), Gitt Magrini (Jeanne’s Mother), Catherine Allegret (Catherine) ve Luce Marquand (Olympia) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle