Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Patrondan Kurtulma Sanatı 2 Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

725 views

Patrondan Kurtulma Sanatı 2 Türkçe İzle

2014 ABD yapımı olan Patrondan Kurtulma Sanatı 2‘nin yönetmen koltuğuna Sean Anders oturmuştur. Senaryosu Sean Anders ve John Morris ikilisi tarafından kaleme alınan Horribie Bosses 2 adlı filmin konusu şöyle gelişmektedir. Üç sıkı dost olan Nick, Kurt ve Dale artık başkalarından emir almayı reddedip, kendi işlerini kurmaya karar verirler. Fakat hiç planmadıkları bir son dakika gelişmesi olur ve anlaştıkları yatırımcı firma maddi desteğini geri çeker. Yasal yollardan haklarını arayamayacak konumda olan üç kafadar, daha sonra ise intikam almak için yatırımcı firma sahibinin oğlunu kaçırırlar. Bu kısa özet faslından sonra şimdi de Horribie Bosses 2’nin diğer detaylarına değinelim. Komedi ve suç türünde olan Horribie Bosses 2, ülkemizde ise vizyona 5 Aralık 2014’te Patrondan Kurtulma Sanatı 2 adıyla girip, bir kaç hafta gösterimde kalmıştır. Bütçesi 42 milyon dolan olan bu eğlenceli eser gişede 106 milyon dolar hasilat elde edip, yapımcıları olan Brett Ratner, Jay Stern ve John Morris’in yüzünü bir hayli güldürmüştür. Müziklerini Christopher Lennertz’in bestelemiş olduğu Horribie Bosses 2’nin IMDb puanı 6,4’dür. 1 saat 48 dakika süresi olan bu yapımda şu isimler, Jason Bateman (Nick Hendricks), Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Charlie Day (Dale Arbus), Jennifer Aniston (Dr. Julia Harris, D.D.S.), Kevin Spacey (Dave Harken), Jamie Foxx (Dean “MF” Jones) ve Christoph Waltz (Rex Hanson) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle