Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Paulo Coelho’nun En İyi Öyküsü İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.526 views

Paulo Coelho’nun En İyi Öyküsü İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, dünya prömiyerini 2015 Miami Uluslararası Film Festivali’nde yapan Nao Pare na Pista: A Melhor Historia de Paulo Coelho izle adlı eseri beğeninize sunmaktayız. 2014 Brezilya ve İspanya ortak yapımı olan The Pilgrim: The Best Story Of Paulo Coelho adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Mapas Urbanos 2 – Recife dos Poetas e Compositores”, “Fordlandia” ve “Amazonia Desconhecida” adlı belgesel çalışmalarından tanıdığımız Daniel Augusto oturmuştur. Senaryosu Carolina Kotscho tarafından kaleme alınan Nao Pare na Pista: A Melhor Historia de Paulo Coelho, dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho’nun gerçek yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Neyse konuyla daha fazla haşır neşir olmadan şimdi de Paulo Coelho’nun En İyi Öyküsü adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılık görevini Iona de Macedo ve Carolina Kotscho ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, keyifli müziklerini ise Pascal Gaigne ele alıp bestelemiştir. 1 saat 52 dakika süresi olan biyografi, dram ve müzik türündeki The Pilgrim: The Best Story Of Paulo Coelho adlı eserin IMDb puanı ise 5,6’dır. Başarılı yönetmen Daniel Augusto’nun oyuncu tercihleri şu isimler Julio Andrade (Paulo Coelho), Ravel Andrade (Paulo Coelho Jovem), Fabiana Gugli (Christina Oiticicca), Fabiula Nascimento (Lygia Souza), Enrique Diaz (Pedro Souza), Lucci Ferreira (Raul Seixas) ve Nancho Novo (Jay Vaquer) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri