Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Perde Açılıyor – All About Eve 1950 Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

517 views

Perde Açılıyor – All About Eve 1950 Türkçe İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top Listesi’nde şu an itibariyle kendine 103. sırada yer edinen Perde Açılıyor Türkçe dublaj izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1950 ABD yapımı olan All About Eve adlı filmin, yönemenliğini ve senaristliğini “Dragonwyck”, “Escape”, “Ankara Casusu”, “Kleoppatra”, “Bal Kutusu” ve “Kanlı Saka” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Joseph L. Mankiewicz üstlenmiştir. 2 saat 18 dakika süresi olan dram türündeki Perde Açılıyor adlı film, Broadway sahneleri için rekabet eden iki kadının yaşadıklarını ele almaktadır.

IMDb’si 8,3 olan All About Eve adlı film, birçok etkinlikte boy gösterip 6 oskar heykelciği dahil olmak üzere toplamda 22 değerli değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 1.4 milyon dolar olan Perde Açılıyor adlı film, gişede işe yaklaşık 8.4 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevni Darryl F. Zanuck’ın üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Alfred Newman ele alıp icra etmiştir. Usta yönetmen Joseph L. Mankiewicz’in oyuncu seçimleri şu isimler Bette Davis (Margo Channing), Anne Baxter (Eve Harrington), George Sanders (Addison DeWitt), Celeste Holm (Karen Richards), Gary Merrill (Bill Simpson), Hugh Marlowe (Lloyd Richards) ve Marilyn Monroe (Miss Casswell) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle