Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hayalet Hikayesi – Personal Shopper 2016 Full Türkçe İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

4.850 views

Hayalet Hikayesi – Personal Shopper 2016 Full Türkçe İzle
720p

Amerikalı genç yıldız Kristen Stewart’ın başrolünü Norveçli genç aktör Anders Danielsen Lie ile paylaşmış olduğu Hayalet Hikayesi izle adlı film, ilk gösterimini 2016 Cannes Film Festivali’nde yapıp ayrıca Altın Palmiye ödülü için yarışacaktır. 2016 Fransa yapımı olan Personal Shopper adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Desorte”, “Paris S’eveille”, “Demonlover”, “Clean”, “Yaz Saati”, “Direniş Günlerinde Aşk” ve “Ve Perde” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Fransız usta sinemacı Olivier Assayas olmuştur. 1 saat 45 dakika süresi olan dram ve gerilim türündeki Hayalet Hikayesi adlı film, Paris moda sektöründe dolgun bir maaşla çalışan Mauren adlı Amerikalı genç kızın, yaşadıklarını konu edinmektedir.

Usta yönetmen Olivier Assayas’ın oyuncu tercihleri şu isimler Kristen Stewart (Maureen), Anders Danielsen Lie, Lars Eidinger, Nora von Waldstatten, David Bowles (Driver / Jules Allix), Sigrid Bouaziz, Pamela Betsy Cooper (Eurostar Business Traveller), Fabrice Reeves (Actor), Ty Olwin (Gary) ve Benoit Peverelli öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle