Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Pola X 1999 Türkçe Alt Yazılı İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

36.743 views

Pola X 1999 Türkçe Alt Yazılı İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 1999 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülü için yarışan Pola X izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1999 Fransa, İsviçre, Almanya ve Japonya ortak yapımı olan Pola X, Cannes dışında birçok festivale katılıp toplamda 2 değerli ödül elde etmiştir. Dram ve romantik türündeki filmin, yönetmen koltuğuna “Boy Meets Girl”, “Kötü Kan”, “Les Amants Du Pont-Neuf”, “Tokyo” ve “Kutsal Motorlar” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Fransız sinemacı Leos Carax oturmuştur. Senaryosu Jean-Pol fargeau, Leos Carax ve Lauren Sedofsky üçlüsü tarafından kalem alınan Pola X, Herman Melville’ın “Pier, or, the Ambiguities” adlı kitabından uyalanmıştır. 2 saat 14 dakika süresi olan Pola X, bir gece beklenmedik bir anda çıkagelen ziyaretçi ile hayatları farklı yöne kayan, Normandiya’lı bir ailenin yaşadığı trajedi konu edinip, bizlerin önüne sunuluyor. Bu kısa özet faslından sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Bruno Pesery’nin üstlenmiş olduğu eserin, keyifli müziklerini ise Scott Walker ele alıp bestelemiştir. IMDb’si 5,9 olan Pola X’ın oyuncu kadrosunda şu isimler Guillaume Depardieu (Pierre), Yekaterina Golubeva (Isabelle), Catherine Deneuve (Marie), Delphine Chuillot (Lucie), Laurent Lucas (Thibault), Patachou (Margherite) ve Petruta Catana (Rezerka) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle