Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Polina Filmi Türkçe Dublaj İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

323 views

Polina Filmi Türkçe Dublaj İzle (2016)

Ukranyalı deneyimli sinemacı Olias Barco’nun yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Polina izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 73.’sü düzenlenen Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapacaktır. Senaryosu Saul Rubinek, Olias Barco ve Anouchka Walewyk üçlüsü tarafından kaleme alınan Polina, ailesi hakkındaki şaibeleri ortadan kaldırmak için büyülü bir yolculuğa çıkan 11 yaşındaki Polina adlı kızın, serüvenlerini ele almaktadır.

2016 Ukranya, Fransa ve Belçika ortak yapımı olan Polina adlı filmin, yapımcılık görevini Olias Barco, Dennis Ivanov, Egor Olesov ve Yuriy Prylypko üstlenmiş, müziklerini ise Dmytro Shurov ele alıp icra etmiştir. Fantastik ve macera türündeki Polina adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Polina Pechenenko (Polina), Virginie Ledoyen (Mother), Saul Rubinek (Saul), Edouard Baer (Chemist), Audrey Marnay (Viking Queen), Virgile Bramly (Viking Valet) ve Severija Janusauskaite (Varvara) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle