Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Pound Of Flesh Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

838 views

Pound Of Flesh Online İzle

2015 Kanada yapımı olan Pound Of Flesh full izle adlı filmin yönetmenliğini “Cube Zero”, “They Wait”, “Suikast Oyunları” ve “6 Bullets” filmlerinden tanıdığımız Ernie Barbarash üstlenmiştir. Senaryosu Joshua James tarafından kaleme alınan Pound Of Flesh’in konusu şöyle gelişmektedir. Kızkardeşinin hasta olan çocuğuna, böbreğini bağışlamak için Çin’de bulunan Deacon, ameliyattan bir önceki gün alkolü fazla kaçırıp sarhoş olur. Deacon, sabah uyandığında böbreğinin organ mafyası tarafından alındığını fark eder ve hemen kolları sıvayıp intikam almak için hareket eder. Bütçesi 7.5 milyon dolar olan Pound Of Flesh’in yapımcılık görevini Jonathan DuBois, Jeffrey Giles, Mike Leeder, Henry Luk, Michael Lurie ve Kirk Shaw üstlenmiştir.IMDb puanı 5,5 olan bu yüksek tempolu filmin, harika müziklerini ise Paul Michael Thomas bestelemiştir. 1 saat 54 dakika süresi olan bu eserde, şu isimler Jean-Claude Van Damme (Deacon), Daren Shahlavi (Goran), John Ralston (George), Charlotte Peters (Ana), Jason Tobin (Liam), Kevin Lee (Club Bouncer) ve Aki Aleong (Kung) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle