Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Prima Della Rivoluzione – Devrimden Önce 1964 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

639 views

Prima Della Rivoluzione – Devrimden Önce 1964 İzle

Dünya prömiyerini 1964 Cannes Film Festivali’nde yapan Devrimden Önce hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Korkunç Orakçı”, “Partner”, “Konformist”, “Örümceğin Stratejisi”, “Paris’te Son Tango”, “1900”, “La Luna”, “Son İmparator”, “Çölde Çay”, “Küçük Buddha”, “Çalınmış Güzellik”, “Teslimiyet”, “Düşler, Tutkular ve Suçlar” ve “Ben ve Sen” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü efsane isim Bernardo Bertolucci üstlenmiştir. Senaryosu Gianni Amico ve Bernardo Bertolucci ikilisi tarafından ele alınan Prima Della Rivoluzione, politik ikilemlerinden ötürü birçok sorunla karşı karşıya kalan Fabrizio adlı genç entellektüelin, yaşadıklarını konu edinmektedir.

1964 İtalya yapımı olan Prima Della Rivoluzione adlı filmin, müziklerini ise Ennio Morricone ele alıp icra etmiştir. 1 saat 55 dakika süresi olan dram ve romantik türündeki Before The Revolution adlı filmin, IMDb puanı ise 7,3’dür. Oskarlı usta yönetmen Bernardo Bertolucci’nin 2. uzun metrajlı sinema filmi olan Devrimden Önce adlı yapımda, şu isimler Francesco Barilli (Fabrizio), Adriana Asti (Gina), Allen Midgette (Agostino), Morando Morandini (Cesare), Cristina Pariset (Clelia), Cecrope Barilli (Puck) ve Evelina Alpi (The little girl) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle