Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Private Resort 1985 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

925 views

Private Resort 1985 İzle

1985 ABD yapımı olan Private Resort izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Hearse”, “Body And Soul” ve “My Tutor” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı George Bowers üstlenmiştir. Senaryosu Gordon Mitchell, Ken Segall ve Alan Wenkus üçlüsü tarafından ele alınan Private Resort, hafta sonu tatili için Miami’nin yolunu tutan Jack ve Ben adlı iki kafadarın, yaşadığı eğlenceli anları ele almaktadır.

1 saat 22 dakika süresi olan komedi türündeki Private Resort adlı filmin, yapımcılık görevini R. Ben Efraim ve Don Enright ikilisi üstlenmiştir. IMDb’si 5,2 olan Private Resort adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Johnny Depp (Jack), Rob Morrow (Ben), Emily Longstreth (Patti), Karyn O’Bryan (Dana), Hector Elizondo (The Maestro), Hilary Shepard (Shirley), Leslie Easterbrook (Bobbie Sue), Michael Bowen (Scott) ve Lisa London (Alice) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle