Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Questi Giorni 2016 Full Türkçe Dublaj HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

359 views

Questi Giorni 2016 Full Türkçe Dublaj HD İzle

Başrollerini Laura Adriani, Margherita Buy ve Marta Gastini’nin paylaşmış olduğu Questi Giorni izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 73.’sü düzenlenen Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapacak ve ayrıca Altın Aslan Ödülü için yarışacaktır. 2016 İtalya yapımı olan Questi Giorni adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Il Grande Blek”, “Chiedi La Luna”, “Condannato A Nozze”, “Cuori Al Verde”, “Fuori Dal Mondo”, “Luce Dei Miei Occhi”, “La Vita Che Vorrei”, “Giulia Non Esce La Sera” ve “Il Rosso E Il Blu” filmlerinden tanıdığımız deneyimli İtalyan sinemacı Giuseppe Piccioni oturmuştur. Senaryosu Chiara Ridolfi, Giuseppe Piccioni ve Pierpaolo Pirone üçlüsü tarafından kaleme alınan Questi Giorni, aynı hayal ve beklentilere sahip taşralı 4 genç kızın, öyküsünü ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Verdiana Bixio ve Matteo Levi ikilisinin üstlenmiş olduğu Questi Giorni adlı filmin, müziklerini ise Valerio C. Faggioni ele alıp icra etmiştir. 2 saat süresi olan dram türündeki Questi Gironi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Laura Adriani (Angela), Margherita Buy (Adria), Giulio Corso (Valerio), Marta Gastini (Caterina), Caterina Le Caselle (Caterina), Maria Roveran (Liliana) ve Flippo Timi (Professor Mariani) ön plana çıkmıştır.

Yorum Yap



Benzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle