Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Race – Rüzgarın Oğlu 2016 Full HD İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

772 views

Race – Rüzgarın Oğlu 2016 Full HD İzle

Kanadalı genç aktör Stephan James’ın başrolünü dünya ünlü okarlı usta oyuncu Jeremy Irons ile paylaşmış olduğu Rüzgarın Oğlu izle adlı filmin, yönetmenliğini “Nefes Nefese”, “Uzayın Derinliklerinde”, “Hasat Zamanı” ve “Thorne: Sleepyhead” filmlerinden tanıdığımız Jamaikalı sinemacı Stephen Hopkins üstlenmiştir. Senaryosu Anna Waterhouse ve Joe Shrapnel ikilisi tarafından ele alınan Race, 1936 Berlin Olimpiyat Oyunları’nda 4 altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza atan İlk siyahi sporcu Jesse Owens’ın gerçek yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de Irk adlı filmin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılık görevini Thiery Potok, Dominique Seguin, Louis-Philippe Rochon, Jean-Charles Levy, Nicolas Manuel, Stephen Hopkins, Kate Garwood, Karsten Brunig ve Luc Dayan’ın üstlenmiş olduğu Yarış adlı eserin, müthiş müziklerini ise Rachel Portman ele alıp icra etmiştir. 2016 Almanya, Fransa ve Kanada ortak yapımı dram, biyografi ve spor türündeki Rüzgarın Oğlu adlı filmde şu isimler Jeremy Irons (Avery Brundage), Stephan James (Jesse Owens), Carice van Houten (Leni Riefenstahi), Amanda Crew (Peggy), Jason Sudeikis (Larry Snyder), Giacommo Gianniotti (Sam Stoller) ve William Hurt (Jeremiah Mahoney) rol almıştır.

IMDb’si, bütçesi ve süresi şu an belirsiz olan Race adlı yapım ile ilgili daha farklı detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle